Кошик
1 відгук
0 (800) 75-15-83
+380 (44) 583-15-83
+380 (44) 583-15-84
вул. Качалова, 5-Г, Київ, Україна
Техніка та обладнання для складу
Залишити відгук

Навантажувальна техніка Ameise

Німецька компанія Jungheinrich запустила серію простого, функціонального та доступного за ціною підйомно-навантажувального обладнання під брендом Ameise. Це якісна техніка, що знаходиться в бюджетному ціновому діапазоні. У каталозі представлені штабелери, візки, навантажувачі Ameise.

 

Особливості підйомно-навантажувальної техніки Ameise

Підйомно-навантажувальна техніка Ameise випускається на базі китайського виробника Heli ексклюзивно для німецького концерну Jungheinrich. Дотримані всі вимоги і стандарти якості підйомно-навантажувальної техніки, що відповідають світовим нормам. Кілька основних особливостей техніки Ameise:

• навантажувачі, штабелери, візки Ameise включають базовий набір функцій і опцій;
• не великий, але ретельно пророблений асортимент;
• дуже приваблива бюджетна ціна на підйомно-навантажувальну техніку без втрат якості.

Навантажувачі, штабелери та візки, Ameise будуть відмінними помічниками в умовах невеликого товарообігу. Ідеально підходять для малих і середніх підприємств, на етапі створення компанії. На сайті представлений каталог наявної підйомно-навантажувальної техніки Ameise.

 

Штабелери, візки, навантажувачі Ameise

У розділі представлена така підйомно-навантажувальна техніка як візки, штабелери, дизельні та газові навантажувачі. Все обладнання Ameise має офіційну гарантію якості. Ми також надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наявність оригінальних запчастин на всі моделі підйомно-навантажувальної техніки Ameise. Дана підйомно-навантажувальна техніка — економний варіант техніки. Вона ідеально підходить невеликим складах з малим товарообігом. Низьке ціноутворення ніяк не позначається на якості навантажувачів, штабелерів та візків Ameise. Можливість встановлення мінімальної ціни пояснюється виробництвом на фабриках Китаю з дешевою робочою силою, а також обмеженим функціоналом підйомно-навантажувальної техніки. В іншому вона продуктивна і надійна не менше свого старшого побратима Jungheinrich.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner