Кошик
1 відгук
0 (800) 75-15-83
+380 (44) 583-15-83
+380 (44) 583-15-84
вул. Качалова, 5-Г, Київ, Україна

Техніка та обладнання для складу

Залишити відгук
Вітрина
Техніка та обладнання для складу

 Ми пропонуємо рішення для внутрішньоскладської логістики 

Асортимент нашої продукції, це не тільки вилкові навантажувачі, складські візки, штабелери, тягачі, комісіонери та стелажні конструкції, це також роботизована техніка, цифрові продукти та програмні рішення. Ми реалізуємо комплексні проекти для складської логістики з подальшим сервісним обслуговуванням. Виробничі потужності та досвід німецького концерну Jungheinrich AG дозволяє нам запропонувати нашим потенційним клієнтам найсучасніші та ефективні рішення для внутрішньоскладської логістики будь-яких сфер бізнесу.  Ми як дочірнє підприємство 

Ознайомтесь з каталогом нашої продукції

Техніка для складу, оренда та сервісні послуги! 

Високоякісна та ефективна підйомно-навантажувальна техніка від німецького концерну Jungheinrich AG, світового лідера в галузі внутрішньоскладської логістики. Індивідуальний підхід та унікальні рішення що на 100% відповідають потребам замовника.  Підйомно-навантажувальна техніка Jungheinrich Высокопроизводительная подъемно-погрузочная техника от уважаемого во всем мире завода-изготовителя. Возможны поставки в розницу и оптовыми партиями. Индивидуально подходим к цене готовой техники. Б.в. техніка Jungeinrich це незмінна якість за привабливою ціною. Техніка після комплектного ремонту та тех. огляду із заміною всіх необхідних для ефективного функціонування деталей. Висока надійність, відмінні експлуатаційні характеристики, низькі ціни і наявність на складі. Вигідно та зручно!  Б/в та відновлена техніка Jungheinrich Штабелеры, тележки и погрузчики и прочая б/у подъемно-погрузочная техника от немецкого бренда. Высокая надежность, отличные эксплуатационные характеристики, низкие цены и постоянное наличие на складе. Выгодно и удобно! Ваш бізнес має сезонний характер, або є потреба в подолані пікових навантажень? В такому випадку оренда - це ваше рішення!  Швидко, зручно і саме там де треба.  Послуги з оренди техніки  Нет необходимости в приобретении подъемно-погрузочной техники? Закажите у нас услугу аренды. Оптимальное решение, если предприятие имеет циклический или сезонный производственный процесс. Ніхто не знає техніку краще ніж її виробник! Наша служба післяпродажного обслуговування робить все для того щоб знизити простої вашої техніки до мінімуму. 
- Ремонт
- Технічне обслуговування
- Запасні частини
- Сервіс АКБ
тощо.
Післяпродажне сервісне обслуговування  Услуга включает в себя как полный сервис подъемно-погрузочной техники, так и другие виды работ: ремонт, техническое обслуживание, поставки оригинальных запчастей для штабелеров, тележек и погрузчиков немецкого производителя.
ТМ Ameise - власний бренд концерну Jungheinrich AG. Максимально проста але не менш потужна, надійна та ефективна техніка за демократичними цінами. Низькопідйомні візки, повідкові штабелери, оптимальне рішення для малого та середнього бізнесу.  Складська техніка ТМ Ameise Выполненная специально для концерна Jungheinrich китайскими мастерами подъемно-погрузочная техника. Характеризуется доступной стоимостью и максимальной простотой, надежностью в использовании.

Переглянути весь асортимент продукції 

Переваги штабелерів, навантажувачі та візків

Складська техніка торгової марки Jungheinrich - це обладнання преміум якості що поєднує в собі сучасніші технології, ергономіку та високу ефективність.
Візки, штабелери, навантажуачі та інше обладнання надзвичайно зручні, інтелектуальні та потужні. Гарантують тривалу та ефективну роботу без втоми. 
Індивідуальні рішення - підйомно-навантажувальна техніка Jungheinrich створюється у відповідності з потребами замовника. як результат ідеально прилаштовується у виробничі процеси та підвищує ефективність бізнесу. 
Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами, а наша служба післяпродажного обслуговування гарантує тривалу працездатність та готовність вашої техніки до роботи. 
 

Виберіть техніку згідно ваших потреб

Чому ми? 

Ми працюємо напряму з виробником, і як дочірнє підприємство надаємо гарантію на всю техніку та обладнання що поставляємо. 
1
Ми реалізуємо комплексні проекти, від систем зберігання, конвеєрів, програмних рішень для управління складом до ручних або автоматизованих транспортних засобів для комплектування чи переміщення товарів. 
2
Наш індивідуальний підхід та широкий асортимент продукції дає змогу підібрати для вас найкраще рішення. 
3
Працюємо по всій Україні: Доставка підйомно-навантажувальної техніки, виїздний сервіс та оренда. 
4

Як придбати нашу техніку або скористатися послугами: 

Запит клієнта 
Зверніться до нас використовуючи гарячу лінію 0 800 75 1 583 або заповніть форму на нашому офіціному сайті www.jungheinrich.ua. 

Виїзд менеджера 
За домовленістю наш менеджер з продажу виїздить до вас на об'єкт, здійснює всі необхідні заміри та обговорює всі нюанси співробітництва. 

Заключення договору 
Ми готуємо для вас калькуляцію, уточнюємо розрахунки та підсумкову вартість роботи, укладаємо договір. Ви здійснюєте передплату. 

Робота та фінальний рахунок 
Ми розміщуємо замовлення на виробництві і повідомляємо вас про його готовність, здійснюємо поставку, введення в експлуатацію техніки, монтаж стелажних систем, отримуємо останній платіж. 

Навантажувачі, візки та штабелери з Німеччини

Наше підприємство здійснює постачання оригінальних візків, штабелерів, комісіонерів, вилкових навантажувачів та іншого обладнання для складу торгової марки Jungheinrich та Ameise. Надаємо послуги оренди та здійснюємо сервісне обслуговування підйомно-навантажувальної техніки. Вся наша техніка має офіційну гарантію від виробника. Індивідуальний підхід. 

Зв'язатися з нами 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner