Кошик
1 відгук
0 (800) 75-15-83
+380 (44) 583-15-83
+380 (44) 583-15-84
вул. Качалова, 5-Г, Київ, Україна
Техніка та обладнання для складу
Залишити відгук

Вузькопрохідна техніка/ Висотні штабелери

Вузькопрохідні штабелери (або висотні штабелери) - це спеціалізована техніка, яка використовується для переміщення товарів вузьких проходах стелажів та штабелювання або вилучення вантажів з місць зберігання на великій висоті. Ці штабелери встановлюють нові стандарти роботи з точки зору гнучкості, економічної ефективності та ергономічності. 

Наші  вузькоппрохідні штабелери вже роки є еталоном в галузі. З впровадженням нової системи зменшення вібрацій ми зробили ще один крок вперед і пропонуємо користувачам більшу
безпеку й вищу продуктивність — навіть при роботі на нерівній підлозі. До того ж, синхронний привод, що не потребує технічного обслуговування, відкриває перед користувачами нові виміри продуктивності й додатково зменшує втрати енергії на 10 відсотків. Найкращі показники продуктивності за найнижчого споживання енергії забезпечуються навіть у складних умовах застосування без заміни акумулятора протягом двох змін. Це означає обробку більшої кількості піддонів за годину й довший час експлуатації.

Основні характеристики: 

 1. Ергономічність: Нова концепція управління для більшої свободи руху й електричне налаштування пульта управління. 

 2. Інтелектуальні функції: Визначення місцезнаходження штабелера за допомогою RFID технології для спрощення системної інтеграції.

 3. Ефективність: Висока продуктивність за умов використання невеликого парку техніки завдяки синхронним двигунам нової конструкції.

 4. Гнучкість: Здатність до адаптації завдяки модульним пакетам оснащення та допоміжним системам.

 5. Переваги:

  • Ефективне використання простору: Вони дозволяють оптимізувати використання простору на складі, особливо у вузьких проходах.
  • Зменшення ризику пошкоджень: Більша маневреність і точність керування допомагають уникнути пошкоджень товарів і обладнання на складі.
  • Екологічність: Використання електричного приводу зменшує викиди вуглецю, що робить їх екологічно чистими вибором для внутрішнього використання.

Вузькопрохідні штабелери Jungheinrich відіграють важливу роль у підвищенні продуктивності та ефективності складських та виробничих операцій, дозволяючи оптимізувати використання доступного простору та покращувати робочі процеси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner